Policjanci w klubie seniora i u dzieci w bibliotece

  • 09.07.2021, 12:27
  • st. sierż. Małgorzata Pawłowska/KPP Tomaszów Lubelski
Policjanci w klubie seniora i u dzieci w bibliotece Fot. KPP Tomaszów Lubelski
Wszyscy powinni być bezpieczni: i młodsi, i starsi. Dlatego ostatnio tomaszowscy policjanci spotykali się z seniorami i dziećmi.

Policjanci po raz kolejny odwiedzili „Klub Seniora Tomaszów Lubelski” i propagowali akcję „Oszustom STOP!”. Mundurowi omówili główne zasady bezpieczeństwa podczas korzystania z popularnych komunikatorów tekstowych oraz internetu ze szczególnym uwzględnieniem zasad bezpiecznego korzystania z bankowości internetowej. Uczestnicy spotkania mieli możliwość usłyszenia odpowiedzi na nurtujące ich pytania związane z szeroko rozumianym bezpieczeństwem.

Również przedwczoraj policjantki przeprowadziły pogadankę z dziećmi w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tomaszowie Lubelskim. Podczas spotkania funkcjonariuszki zwracały uwagę dzieciom jak bezpiecznie spędzać czas wolny podczas letniego wypoczynku. Nie małą atrakcją była możliwość obejrzenia policyjnego sprzętu i radiowozu.

st. sierż. Małgorzata Pawłowska/KPP Tomaszów Lubelski

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe