Szczebrzeszyn: Są już razem ponad pół wieku

  • 07.07.2021, 09:14
  • ak
złote gody w Szczebrzeszynie Fot. MDK Szczebrzeszyn Dostojni jubilaci pozowali do wspólnego, pamiątkowego zdjęcia
Minęło ponad 50 lat od momentu, gdy ślubowali sobie "miłość, wierność i uczciwość małżeńską". Dotrzymali słowa, a pod koniec czerwca pięć par z gminy Szczebrzeszyn wzięło udział w uroczystości złotych godów.

Jubileusz został zorganizowany w Miejskim Domu Kultury w Szczebrzeszynie. Burmistrz Henryk Matej wręczył małżonkom przyznane przez Prezydenta RP Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Otrzymali je: Teodora i Edward Kawalowie z Niedzielisk, Maria i Stanisław Kitowie ze Szczebrzeszyna, Maria i Jana Kozarowie ze Szczebrzeszyna, Władysława i Mieczysław Pietrykowscy z Wielączy oraz Krystyna i Henryk Szymaniakowie z Bodaczowa.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe