Mikroprzedsiębiorstwo: Kredyty Zamość Eksperci Finansowi

  • 11.07.2021, 08:06
  • red.
Mikroprzedsiębiorstwo: Kredyty Zamość Eksperci Finansowi Szymon Miąsik
Kredyty Zamość Eksperci Finansowi to lokalna firma z branży ubezpieczeniowo-finansowej, która doskonale prosperuje także na krajowym rynku. Jej klientami są ludzie z całej Polski, a właścicielem jest ekspert finansowy Szymon Miąsik.

Szymon Miąsik prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą opartą na partnerstwie i współpracy m.in. z firmami ubezpieczeniowymi. Firma Kredyty Zamość istnieje od 2009 roku, początkowo działała pod nazwą Homefinance Oddział Zamość. Zmieniła ją we wrześniu 2014 roku na obecną.

– Zaczynaliśmy od oferowania klientom ubezpieczeń, programów inwestycyjnych i OFE – przedstawia Szymon Miąsik, ekspert finansowy. Aktualnie w Kredyty Zamość Eksperci Finansowi interesanci mogą liczyć na pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszych rozwiązań finansowych – głównie kredytów hipotecznych i gotówkowych. W ofercie są też leasingi dla firm. Firma specjalizuje się w pośredniczeniu przy załatwianiu kredytów mieszkaniowych.

– Cieszy mnie to, że wielokrotnie słyszę od swoich klientów, że dzięki mojej pracy spełniają się ich marzenia o własnym M. To dodaje zapału do działania – mówi Szymon Miąsik. Firmę wyróżnia indywidualne podejście do klienta, rzetelność, sumienność.

– Oferta jest przygotowana zawsze pod klienta, nie kierujemy się sympatią do danego banku czy prowizją. Wkładam w pracę dużo energii i poświęcam jej wiele czasu. Staram się odpowiadać na pytania i telefony klientów najszybciej jak się da i nie zostawiam ludzi bez dobrego rozwiązania, towarzyszę im podczas realizacji i procesowania wniosku – podkreśla właściciel Kredytów Zamość.

Klientami Kredytów Zamość Eksperci Finansowi są osoby z całej Polski. Siedziba firmy mieści się w Zamościu przy ul. Partyzantów 59/1 (Budynek Baszta na Nowym Mieście, na 1 piętrze).

W przyszłości Szymon Miąsik zamierza otworzyć kolejne oddziały, tym razem w Tomaszowie Lubelskim i Biłgoraju. Myśli także o otwarciu biura nieruchomości.

Jego firma bierze udział w plebiscycie Perły Biznesu po raz pierwszy. O prestiżową statuetkę i tytuł powalczy w kategorii Mikroprzedsiębiorstwo.

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
MEZ
MEZ 16.07.2021, 23:36
Współpraca z Szymonem to czysta przyjemność - pilotuje cały proces udzielania kredytu hipotecznego. Posiada duże doświadczenie i działa z pełnym profesjonalizmem :)
Edward
Edward 17.07.2021, 06:36
Słaby z Ciebie wazeliniarz.

Pozostałe