Mikroprzedsiębiorstwo: Biuro podróży TravelTime

  • 10.07.2021, 09:03
  • red.
Mikroprzedsiębiorstwo: Biuro podróży TravelTime Magdalena Makuch
Biuro podróży TravelTime działa w Zamościu od 2011 r. Niesłabnąca popularność ofert biura, nawet mimo pandemii, jest zasługą właścicielki Magdaleny Makuch, która stawia na jakość i bezpieczeństwo wycieczek i ciągle zaskakuje klientów nowymi atrakcjami.

Biuro podróży TravelTime czynne jest od poniedziałku do piątku od godz. 9 do godz. 18, często dłużej, na potrzeby indywidualne każdego klienta.

– Nie czuję, że tracę swój czas, wręcz przeciwnie. Cieszę się ogromnie, gdy wycieczki, jakie organizuję, spełniają czyjeś marzenia – mówi Magdalena Makuch. I dodaje, że uwielbia swoją pracę. – Jest ona moją pasją i moim życiem, podróże kształcą, zarówno te bliskie, jak i te dalekie, krótkie i długie. Poznajemy inne kraje, obyczaje, ludzi i ich kulturę. To jest fascynujące!

TravelTime zaczynało od współpracy z największymi touroperatorami i ciągle się rozwija, nawiązuje nowe kontrakty. Oferuje wakacje na całym świecie: z dojazdem własnym (wtedy zamawiany jest dla klienta tylko apartament, hotel czy pensjonat), z lotem samolotem wliczonym w cenę (do tego pobyt w wybranym miejscu i wypoczynek ze zwiedzaniem) albo dojazdem autokarem (do wyboru wycieczki pobytowe, objazdówki i zwiedzanie z wypoczynkiem). Oferty są zróżnicowane i skierowane nie tylko do osób indywidualnych, ale też firm i szkół (obozy dla dzieci).

Żeby nie zawieść klientów i sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających, właścicielka TravelTime stawia na rozwój. Korzysta z różnych szkoleń. Ponadto zawsze sama sprawdza to, co potem oferuje swoim klientom.

– Chcę mieć pewność,

że każdy będzie zadowolony. Dlatego zawsze analizuję

i wizytuję nowe miejsca, programy wycieczek objazdowych, hotele, apartamenty, żeby mieć pewność, że ich stan rzeczywisty jest taki sam, jak go oferują i sprzedają – zapewnia Magdalena Makuch.

Biuro podróży TravelTime po raz drugi bierze udział w naszym plebiscycie. Powalczy o nagrodę główną w kategorii Mikroprzedsiębiorstwo Roku.

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe