Złote gody w Uchaniach

  • 07.07.2021, 08:00
  • par
Złote gody w Uchaniach Te pary w ubiegłym roku obchodziły 50-lecie małżeńskiego pożycia, ale z powodu epidemii COVID-19 nie można było zorganizować uroczystości.
Pod koniec czerwca 12 małżeńskich par z gminy Uchanie świętowało złote gody.

Małżeństwa te obchodziły jubileusz w zeszłym roku, ale z powodu obostrzeń epidemicznych wtedy nie można było zorganizować uroczystości. Dlatego świętowano dopiero teraz. 24 czerwca uroczystości rozpoczęto mszą św. w Kościele Parafialnym w Uchaniach. Oficjalna cześć jubileuszu odbyła się w Gminnym Ośrodku Kultury. Dla jubilatów zaśpiewała Anna Wróblewska.

Wójt gminy Uchanie Leszek Czerwonka wręczył parom Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadane przez Prezydenta RP: Marii i Zdzisławowi KrólomKrystynie i Edwardowi PąkomWandzie i Edwardowi MojsymomMarii i Józefowi GromadzkimKrystynie i Andrzejowi KowalczukomWładysławie i Kazimierzowi LewandowskimMagdalenie i Józefowi MarnikomJaninie i Stanisławowi SobczukomHalinie i Janowi JędruszczakomWiesławie i Józefowi ŁukaszczukomMarii i Józefowi FlorkomAnnie i Piotrowi Sołtysiukom. Kilka par z różnych powodów nie mogło wziąć udziału w uroczystości, dlatego wójt odwiedził ich w domu.

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe