Już jutro kupicie nową Kronikę Tygodnia

  • 05.07.2021, 17:18
  • Kronika Tygodnia
Już jutro kupicie nową Kronikę Tygodnia
We wtorek, jak co tydzień do kiosków i punktów sprzedaży w całym naszym regionie trafi nowa Kronika Tygodnia. Jeśli chcecie wiedzieć, co ważnego wydarzyło się w ostatnim czasie, musicie ją mieć.

>>>> Po przeszło roku pandemii i miesiącach lockdownu w poszukiwaniach wolnego terminu ślubu trzeba czasem przejechać kilkadziesiąt kilometrów. Tak robią np. niektóre pary z Zamościa.

>>>> To było coś wyjątkowego. W sobotę otwarto kościół Ojców Franciszkanów w Zamościu. Podczas remontu świątyni przywrócono wygląd sprzed wieków.

>>>> Trudno znieść smród z pobliskiego krowiego wybiegu – skarżą się mieszkańcy Wiszniowa w gminie Mircze.

>>>> Znów kwitnie barszcz. Piękny, ale bardzo niebezpieczny. Wciąż nie udaje się zwalczyć tej rośliny. Najgorzej jest w powiecie tomaszowskim.

>>>> Możecie mnie upokorzyć, ale złamać mnie nie złamiecie - powiedział do radnych burmistrz Biłgoraja. Co się wydarzyło na ostatniej sesji?

>>>> Jedni uiszczają rachunki regularnie, inni mają z tym problem. Niektórzy nie płacą czynszu latami. Wiemy, jak wygląda zadłużenie lokatorów ZGL i spółdzielni mieszkaniowych w Zamościu.

>>>> Wśród aresztowany za uprawę konopi indyjskich jest znana hrubieszowska restauratorka i strażnik graniczny.

>>>> Udało się nam w dobrym stylu przejść czas pandemii - uważa Andrzej Wnuk. Większość radnych Zamościa podziela jego opinię, bo udzielili mu absolutorium.

>>>> Absolutorium bez uwag, głosów krytycznych czy jakichkolwiek zastrzeżeń. Tak wyglądała sesja w Tomaszowie Lubelskim.

To jedynie ułamek tego, co znajdziecie w nowej papierowej Kronice Tygodnia. Możecie ją kupić również w formie e-wydania.

Kronika Tygodnia

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe