Biłgoraj: Uczniowie ZSBiO mistrzami powiatu w piłce ręcznej

  • 10.03.2017, 07:06
  • ak
Biłgoraj: Uczniowie ZSBiO mistrzami powiatu w piłce ręcznej ZSBiO Biłgoraj
Nie było na nich mocnych. Uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju są mistrzami powiatu w piłce ręcznej. Wygrali zorganizowane we wtorek (7 marca) zawody.

Po zwycięstwo w turnieju poszli w znakomitym stylu, bo wygrali wszystkie swoje mecze. W sumie zdobyli 51 bramek, a stracili jedynie 18. Kolejne miejsca na podium zajęli uczniowie Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej, Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ i Zespołu Szkół Leśnych.

Zwycięska drużyna występowała w składzie: Radosław Bazan, Przemysław Swacha, Adrian Ostasz, Mateusz Koszarny, Bartosz Burdzań, Michał Buczek, Damian Chmura, Michał Małek, Szymon Michoński, Daniel Luchowski, Przemysław Strzelec, Błażej Baran, Marcin Bielak, Paweł Malec, Marcin Surmacz, Mateusz Tracz.

Trenerem ekipy, która teraz ma reprezentować powiat biłgorajski na kolejnym etapie rozgrywek, jest Wiesław Ćwik.

Zawody rejonowe z udziałem mistrzów powiatów: biłgorajskiego, janowskiego, kraśnickiego i ziemskiego lubelskiego odbędą się 16 marca w hali ZSBiO w Biłgoraju.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe