Lubycza Królewska: Policjanci na młodzieżowym obozie

  • 04.07.2021, 09:04
  • ak
bezpieczne wakacje Fot. KPP Tomaszów Lubelski Uczestnicy obozu w Lubyczy Królewskiej podczas spotkania z policjantami.
Uczestnicy letniego obozu zorganizowanego w Lubyczy Królewskiej przez Katolickie Stowarzyszenie Ruchu Światło – Życie Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej już wiedzą, jak się zachowywać, aby wakacje minęły im bezpiecznie. Dowiedzieli się tego od dzielnicowych z miejscowego posterunku.

Młodzież odwiedzili aspirant Krzysztof Jasiński oraz sierżant sztabowy Piotr Łeszczyszyn. Podczas spotkania zorganizowanego w hali sportowej szkoły w Lubyczy Królewskiej rozmawiali z uczestnikami obozu o zagrożeniach i sposobach ich uniknięcia podczas letniego wypoczynku. Przypomnieli również zasady bezpiecznego wypoczynku nad wodą.

To ważne, że tego lata doszło już do pierwszych utonięć w naszym regionie. Pod koniec czerwca w Majdanie Sopockim utopił się 61-letni mężczyzna.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe