Zamojskie Lato Teatralne 2021. Są jeszcze bilety

  • 02.07.2021, 10:15
  • red.
Jacek Bończyk Fot. Materiały organizatorów Recital „Absolutnie czyli Bończyk śpiewa Młynarskiego” w niedzielę na Rynku Wielkim w Zamościu.
Zostało do kupienia jeszcze kilkanaście wejściówek na niedzielny (4 lipca) muzyczny spektakl w ramach Zamojskiego Lata Teatralnego. To recital Jacka Bończyka, który zaśpiewa na Rynku Wielkim (godz. 21.30) piosenki Wojciecha Młynarskiego.

Publiczność będzie miała okazję wysłuchać takich utworów, jak np. "Bynajmniej", „Daj,des", "Ogrzej mnie", "Jeszcze w zielone gramy" czy "Jesteśmy na wczasach". Recital jest zatytułowany „Absolutnie czyli Bończyk śpiewa Młynarskiego”.

Wykona je Jacek Bończyk, aktor, autor tekstów, scenarzysta i reżyser. Dał się poznać jako mistrz piosenki aktorskiej, a jego repertuar obejmuje zarówno utwory francuskich bardów, jak polskich poetów piosenki – Jacka Kaczmarskiego, Grzegorza Ciechowskiego. Podobno najbliższy jego sercu jest jednak Wojciech Młynarski, z którym sam wielokrotnie współpracował.

Artyście na scenie towarzyszyć będą: Michał Lamża – piano, Wojciech Gumiński – kontrabas, Szymon Linette – perkusja.

Bilety w cenie 12 złotych są do nabycia online na stronie biletyna.pl i godzinę przed wydarzeniem w namiocie organizacyjnym.

To nie jest jeszcze koniec teatralnej uczty w Zamościu. Zamojskie Lato teatralne 2021 trwa do końca lipca. Cały program w naszym informatorze kulturalnym CO? GDZIE? KIEDY?

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe