Ukraiński przestępca zatrzymany w Hrebennem

  • 30.06.2021, 11:42
  • ak
Ukraiński przestępca zatrzymany w Hrebennem Fot. NOSG Cudzoziemiec został zatrzymany
Ma na koncie fałszerstwa i pobicie. Z tego powodu 56-letni obywatel Ukrainy był poszukiwany przez polskie służby. Wpadł, gdy przez Hrebenne chciał wjechać do naszego kraju.

Cudzoziemiec stawił się na granicy w niedzielę. W trakcie odprawy wyszło na jaw, że jest poszukiwany przez polskie organy ścigania. Nie kontynuował więc swojej podróży. Został zatrzymany. Pozostaje w dyspozycji polskiego wymiaru sprawiedliwości.

– Ujawnianie osób poszukiwanych wynika z realizacji czynności zleconych przez uprawnione organy ścigania i jest jednym z zadań Straży Granicznej. Zadanie to Nadbużański Oddział SG realizuje głównie na przejściach granicznych, zarówno drogowych jak i lotniczym, ale również poza nimi, w trakcie kontroli na terenie służbowej odpowiedzialności – informuje Dariusz Sienicki, rzecznik NOSG.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe