Nielegalny migrant zatrzymany pod Lubyczą Królewską

  • 30.06.2021, 13:39
  • ak
Nielegalny migrant zatrzymany pod Lubyczą Królewską Fot. NOSG
Obywatel Mołdawii nielegalnie dostał się do Polski. Został zatrzymany przez strażników granicznych z Hrebennego w pobliżu Lubyczy Królewskiej. I musiał zawrócić.

24-letni cudzoziemiec wędrował pieszo. Tak też przekroczył ukraińsko-polską granicę. Zrobił to nielegalnie, nie miał dokumentów uprawniających do pobytu w Polsce, dlatego gdy nasi mundurowi natknęli się na niego, zatrzymali mężczyznę, a później przekazali służbom granicznym Ukrainy.

Do takich zdarzeń w naszym regionie dochodzi co jakiś czas. Niedawno pod Dołhobyczowem wpadli Hindusi, wcześniej pod Lubyczą pogranicznicy namierzyli nielegalnych migrantów z Turcji.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe