Małe przedsiębiorstwo: Agromarket

  • 01.07.2021, 08:36
  • red
Małe przedsiębiorstwo: Agromarket
Firma Agromarket Jaryszki Sp. z o.o. powstała w 2010 r. Mieści się w Zamościu przy ul. Szczebrzeskiej 19. Przedsiębiorstwo zatrudnia obecnie 12 osób.

W iększość pracowników jest związana z firmą od początków jej działalności, ale w zespole pojawia się coraz więcej „świeżej krwi”. Na czele firmy od początku stoi dyrektor zarządzający Mirosław Belina.

Początki działalności Agromarket Jaryszki to sprzedaż ciągników i maszyn rolniczych. Przez lata firma rozwijała współpracę z najważniejszymi dostawcami zarówno z rynku polskiego, jak i zagranicznego. Dziś Agromarket jest autoryzowanym dealerem popularnych marek ciągników Zetor oraz McCormick, ładowarek JCB, a także maszyn Kverneland, Unia Machines czy Agro-Masz.

Dynamiczne zmiany rynku oraz ciągle wzrastające potrzeby klientów powodują iż nowoczesna działalność musiała zmierzać w kierunku kompleksowej obsługi osób prowadzących gospodarstwa rolne. Profesjonalne doradztwo, niezawodna obsługa serwisowa, dostępność części zamiennych są obecnie dla klienta najważniejsze. W kierunku rozwoju tych obszarów działalności podąża Agromarket Jaryszki.

– Cieszę się, że mimo trudnego czasu, który jest za nami, plebiscyt „Perły Biznesu” ruszył z kolejną edycją. Nominację odbieram jako niezwykłe wyróżnienie, za które muszę podziękować także naszym klientom, którzy nieustannie są naszym największym kapitałem. Lata rzetelnej i uczciwej pracy doprowadziły do zbudowania i umocnienia trwałej pozycji firmy. Cieszą nas doskonałe relacje z naszymi dostawcami, ale niezmiennie największą radością pozostaje dla nas sympatia oraz uznanie ze strony klientów – mówi dyrektor Mirosław Belina.

Agromarket Jaryszki od zawsze aktywnie odpowiada na potrzeby lokalne. Firma udziela wsparcia organizacjom charytatywnym. Od wielu lat wspiera Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Zamościu. Jest także jednym ze sponsorów MKS Padwa Zamość.

W trwającej właśnie edycji Pereł Biznesu Agromarket Jaryszki bierze udział w kategorii Małe Przedsiębiorstwo.

red

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe