Gm. Susiec: Spełni się 7 życzeń

  • 30.06.2021, 07:09
  • wd
Gm. Susiec: Spełni się 7 życzeń KGW Wólka Łosiniecka w ub. wakacje zainwestowała w leżaki i sprzęt do wyświetlania filmów.
Inicjatywy m.in. Koła Gospodyń w Wólce Łosinieckiej, zespołu Grabowiczanki i klubu seniora z gminy Susiec zostały wybrane do realizacji w ramach projektu Susiecka Studnia Życzeń.

KGW Wólka Łosiniecka zgłosiła „Projekt Lato 2021”. Pod tym hasłem kryją się znane już miejscowym atrakcje – kino plenerowe i rajd Grilloverowerowe. KGW liczy, że uda im się za pozyskane dofinansowanie zorganizować oba wydarzenia.

– Wnioskowaliśmy o 6,5 tys. zł, dostaliśmy 3 tys., ale postaramy się, żeby i to wystarczyło. Będziemy kontynuować sprawdzone już letnie kino plenerowe. Rok temu kupiliśmy leżaki, sprzęt do wyświetlania filmu, więc jesteśmy przygotowani. Przydałby się większy wyświetlacz, ale taki zakup trzeba rozważyć. Na pewno zorganizujemy też rajd rowerowy. Do niego także pod względem technicznym jesteśmy przygotowani – mamy megafony, krótkofalówki. Zostaje poczęstunek w trasie – mówi Magdalena Paska, przewodnicząca KGW. Jest przekonana, że chętnych do udziału w tych projektach nie zabraknie.

Więcej szczegółów w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe