Tarnogród: Zabiłem własną matkę - zaalarmował policję 37-latek

  • 09.03.2017, 09:58 (aktualizacja 09.03.2017, 10:10)
  • ak
Tarnogród: Zabiłem własną matkę - zaalarmował policję 37-latek policja.pl
To miał być żart. Autora rozbawił, policjantów już znacznie mniej. Bo co jest śmiesznego w sytuacji, gdy syn zawiadamia o tym, że zabił własną matkę? A tak właśnie zrobił 37-letni mieszkaniec Tarnogrodu.

Na pomysł zrobienia dowcipu mężczyzna wpadł w środę (8 marca) wieczorem. Zatelefonował na numer alarmowy z informacją, że przed chwilą dokonał zabójstwa matki. 

Dyżurny biłgorajskiej policji natychmiast skierował pod wskazany adres patrol, na miejsce dojechało też pogotowie. Co tam zobaczyli? 37-letniego mężczyznę, który zadzwonił ze wstrząsającą informacją i jego 58-letnią matkę.

Lekarz na wszelki wypadek przebadał kobietę. Nie potrzebowała jakiejkolwiek pomocy medycznej. – Była zaskoczona przyjazdem mundurowych i karetki pogotowia. Oświadczyła, że nie wie dlaczego syn zadzwonił na numer alarmowy, ponieważ nie kłócili się i wszystko w domu było w porządku – relacjonuje Joanna Klimek z biłgorajskiej policji.

Jej syn również nie potrafił logicznie wytłumaczyć swojego zachowania. Całą sytuacją był rozbawiony, chichotał.

– Funkcjonariusze poinformowali 37-latka, że zostanie przeciwko niemu skierowany wniosek do sądu o ukaranie za tzw. fałszywy alarm. Ponadto policja wystąpi o zasądzenie od mężczyzny zwrotu kosztów poniesionych przez Skarb Państwa poprzez wywołanie niepotrzebnych czynności ratowniczych w związku z udaniem się na miejsce policji i załogi karetki pogotowia – podsumowuje Joanna Klimek.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe