Piłka nożna: Mnóstwo sportowych emocji z Gryfem Gmina Zamość

  • 28.06.2021, 07:00
  • Materiał nadesłany
Piłka nożna: Mnóstwo sportowych emocji z Gryfem Gmina Zamość Fot. Gryf Gmina Zamość
W najbliższym tygodniu na sympatyków i kibiców Gryfa Gmina Zamość czeka mnóstwo atrakcji. Od dzisiaj do środy (28-30 czerwca) potrwa IX Turniej im. Jana Wojtaszka, w którym zagrają drużyny żaków, orlików i młodzików z całego województwa lubelskiego.

– Patron Turnieju, Jan Wojtaszek, był długoletnim działaczem Klubu Sportowego Echo Zawada oraz osobą bardzo poważaną – nie tylko w świecie sportu. „Mały Jasio” miał niezwykle wielkie serce, zawsze chętnie służył pomocą i dlatego przez wszystkich był bardzo lubiany – wspomina kierownik Gryfa, a w przeszłości bramkarz Echa Zawada Mariusz Sokołowski.

Na niedzielę, 4 lipca, zaplanowane zostały natomiast obchody 10-lecia STS Gryf Gmina Zamość oraz otwarcie stadionu w Zawadzie.

– Zechcemy podsumować pierwszą dekadę działalności klubu, a przede wszystkim podziękować tym wszystkim, którzy przyczynili się do jego powstania i rozwoju. Serdecznie zapraszam mieszkańców Gminy Zamość oraz wszystkich sympatyków piłki nożnej. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Przygotowaliśmy moc atrakcji zarówno dla najmłodszych pociech, jak i dla starszych – zachęca do odwiedzenia stadionu w Zawadzie Prezes STS Gryf Gmina Zamość Tomasz Bondyra.

W ramach atrakcji organizatorzy przygotowali m.in. piknik sportowy z konkursami dla dzieci, dmuchane zamki i kiermasz. Kibice zobaczą też mecz Echo Zawada – Gryf Gmina Zamosć.

Szczegóły znajdują się na plakacie.

Materiał nadesłany

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe