Szukasz pracy? Straż graniczna prowadzi nabór

  • 24.06.2021, 14:17
  • ak
praca w NOSG Fot. NOSG Do końca roku szeregi NOSG ma zasilić jeszcze 50 osób
Nadbużański Oddział Straży Granicznej czeka na osoby, które chciałyby rozpocząć służbę w tej formacji. Plan jest taki, by do końca roku przyjąć 50 funkcjonariuszy. Dokumenty od kandydatów są przyjmowane tylko w siedzibie oddziału w Chełmie.

Aby je złożyć w siedzibie głównej NOSG, należy się wcześniej na tę wizytę umówić. Można telefonować od poniedziałku do piątku w godz. 8-15 pod nr: 82 568 50 92 lub 797 337 619. Wówczas wyznaczony zostanie konkretny dzień i godzina dostarczenia dokumentów.

– Dbając o bezpieczeństwo państwa oraz funkcjonariuszy i pracowników Straży Granicznej, każdy kandydat, przebywający na terenie obiektów Straży Granicznej zobowiązany jest do posiadania maseczki ochronnej zasłaniającej usta i nos. Dodatkowo należy posiadać własne przybory do pisania – podkreśla Dariusz Sienicki, rzecznik prasowy NOSG.

Dodaje, że istnieje też  możliwość umówienia terminu złożenia wymaganych dokumentów za pośrednictwem poczty elektronicznej (w treści e-maila należy podać imię i nazwisko tylko jednego kandydata oraz nr telefonu): [email protected]

Kandydaci powinni z kompletem dokumentów pojechać do Chełma na ul. Trubakowską 2.

Więcej informacji o naborze do służby znajduje się na stronie internetowej NOSG.

ak

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe