Sobota z paszportem przez cały lipiec

  • 24.06.2021, 12:10
  • ak
Sobota z paszportem przez cały lipiec Fot. gov.pl
Coraz więcej osób planuje wakacyjne wyjazdy za granicę. Będą potrzebować paszportów. Dlatego od najbliższej soboty (26 czerwca) przez każdą kolejną w lipcu możliwe będzie w urzędach wojewódzkich i ich delegaturach składanie wniosków o wydanie dokumentu.

– W związku ze zwiększonym zainteresowaniem sprawami paszportowymi, w oddziale ds. paszportów w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie (ul. Lubomelska 1-3) będzie możliwość złożenia wniosków paszportowych także w soboty. „Sobota z paszportem" rozpocznie się 26 czerwca 2021 r. i potrwa do końca lipca br – informuje Agnieszka Strzępka, rzeczniczka wojewody lubelskiego.

Wizytę w urzędzie można zarejestrować w lubelskim oddziale ds. paszportów poprzez formularz na stronie internetowej  https://webqms.lublin.uw.gov.pl/luw-paszport lub pod numerem telefonu 81 747 64 47. Z kolei w delegaturach LUW możliwe jest to wyłącznie telefonicznie. Do zamojskiego Oddziału Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców należy telefonować na numer:  84 677 65 35.

W punktach paszportowych zlokalizowanych w starostwach powiatowych, praca pozostaje bez zmian.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe