Biłgoraj: Piłkarki i piłkarze z ZSBiO w wojewódzkiej czołówce

  • 24.06.2021, 11:00
  • ak
Biłgoraj: Piłkarki i piłkarze z ZSBiO w wojewódzkiej czołówce Fot. ZSBiO Biłgoraj
Świetne występy zaliczyły obie reprezentacje Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju w Wojewódzkiej Licealiadzie w Piłce Nożnej. Zarówno kobieca, jak i męska drużyna stawały na podium, zajmując w turnieju drugie miejsca.

W wojewódzkim etapie rozgrywek wzięły udział szkoły m.in. z Chełma, Tomaszowa Lubelskiego, Lubartowa, Biłgoraja, Zamościa i Białej Podlaskiej.

Reprezentantki i reprezentanci ZSBiO wypadli znakomicie.

Srebrna drużyna dziewcząt grała w składzie: Aleksandra Borkowska, Izabela Chmura, Wiktoria Derylak, Weronika Kusiak, Marta Mazur, Maja Mucha, Agnieszka Ohirko, Wiktoria Raczkiewicz, Katarzyna Rożek, Marlena Waliłko, Róża Wołoszyn, Julia Wurszt.

Z kolei męską ekipę tworzyli: Marcin Borek, Dawid Czerw, Kamil Dziewa, Miłosz Iwaniec, Jakub Kapuśniak, Maksymilian Kubik, Jakub Paćkowski, Adam Pawluk, Michał Róg, Mateusz Szafraniec.

Opiekunem obu jest Ireneusz Zarczuk.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe