Biłgoraj: Jaki jest pomysł na szpital?

  • 24.06.2021, 06:00
  • lew
Biłgoraj: Jaki jest pomysł na szpital? rwają prace nad opracowaniem koncepcji na modernizację i rozbudowę szpitala w Biłgoraju.
Na planowane inwestycje powiat biłgorajski pozyskał do tej pory ponad 24,5 mln zł. Trwają prace nad opracowaniem koncepcji na modernizację i rozbudowę szpitala w Biłgoraju.

Kiedy udało się nam jako powiatowi pozyskać środki budżetowe z Rządowego Funduszu Inicjatyw Lokalnych na działania związane z rozwojem naszego szpitala, przystąpiliśmy do prac koncepcyjnych – informuje wicestarosta biłgorajski Tomasz Rogala.

Opracowaniem koncepcji na modernizację i rozbudowę miejscowego szpitala zajmuje się wyłoniona w drodze przetargu firma. Przypomnijmy, że na planowane inwestycje powiat pozyskał do tej pory ponad 24,5 mln zł.

– Kwestie związane z opracowaniem koncepcji przebudowy szpitala z adaptacją budynków na potrzeby nowoczesnej placówki są w bardzo zaawansowanym stadium – dodaje starosta Andrzej Szarlip.

Więcej na ten temat tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe