Już mamy lato, Zamojskie Lato Teatralne

  • 22.06.2021, 15:39
  • ak
Zamojskie Lato teatralne 2021 Fot. A. Szewc Pierwszy spektakl tegorocznego ZLT zgromadził na Rynku Wielkim w Zamościu liczną publiczność.
Spektaklem "Drom – ścieżkami Romów" Teatr Migro z Krakowa zainaugurował tegoroczne 46. Zamojskie Lato Teatralne. Wydarzenie zaplanowano na kilka najbliższych tygodni. Zakończy się dopiero 30 lipca. Co jeszcze przed nami?

 

 

Już w najbliższą środę, 23 czerwca teatromani, ci najmłodsi będą mieli okazję oklaskiwać na Rynku Wielkim w Zamościu artystów Teatru Lalki Guliwer z Warszawy, który przyjedzie z przedstawieniem "Ach, jaka cudowna jest Panama" (godz. 18). Kilka dni później, w sobotę, 26 czerwca również w scenerii Rynku Wielkiego wystawiony zostanie spektakl "Once" Teatru Warszawskiego Centrum Pantomimy (godz. 21.30).

 

 

 

Dzień później w tym samym miejscu, ale pół godziny później "Faust" w wykonaniu aktorów Teatru A Part z Katowic, zaś w poniedziałek (28 czerwca) warto wybrać się na Rynek Wodny na spotkanie z poezją Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej w wykonaniu aktorki Beaty Ścibakówny i Innego Kwartetu (godz. 21.30). Z kolei we wtorek, 30 czerwca w tej samej lokalizacji i o tej samej godzinie muzyczna "Historia Jakubowa. Opowieść ludowa chłopska i babska".

Więcej szczegółów programu 46. ZLT na www.kronikatygodnia.pl w zakładce CO? GDZIE? KIEDY?.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe