Nowa Kronika Tygodnia w sprzedaży od wtorku

  • 21.06.2021, 19:42
  • Kronika Tygodnia
Nowa Kronika Tygodnia w sprzedaży od wtorku
Już we wtorek, 22 czerwca ukaże się kolejny numer Kroniki Tygodnia. Jakie tematy poruszamy w tym wydaniu?

>>>> Wakacje za pasem. Sprawdziliśmy przygotowanie kąpielisk w regionie do sezonu. Nie w każdym przypadku wygląda to dobrze.

>>>> Wojewoda lubelski podejmie działania, by ekshumować szczątki „bojowników UPA” i przenieść je z Cmentarza Wojennego Rotunda w Zamościu w inne miejsce. 

>>>> Od lipca do listopada kierowcy będą mieli kłopoty z przejazdem w okolicach skrzyżowania ulic: Partyzantów, Odrodzenia i Orląt Lwowskich. Będą tam budować rondo.

>>>> Pomagali swoim krajanom uzyskać zezwolenia na pracę w fikcyjnych spółkach, dzięki czemu otrzymywali oni wizy do Polski. Zatrzymano zajmujących się tym Ukraińców.

>>>> W Radzie Miejskiej Szczebrzeszyna po 4 miesiącach przerwy zasiadać będzie Rafał Kowalik, który zrezygnował z mandatu, po czym wystartował w wyborach uzupełniających i wygrał.

>>>> Krew jest potrzebna do zabiegów, które wróciły na sale operacyjne. Centra Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa alarmują, że zapasy tego drogocennego płynu są na wyczerpaniu.

>>>> Wójt Werbkowic nie została odwołana. Referendum w tej sprawie okazało się nieważne z powodu niskiej frekwencji.

>>>> Ostatnią sesję rady powiatu tomaszowskiego zdominowały dwa tematy i jeden radny. Co tam się działo?

>>>> W których miastach i gminach zaszczepiło się najwięcej osób? Gdzie zabezpieczonych przed COVID-19 jest najmniej?

>>>> Bóbr staje się coraz bardziej groźny, ale głównie dla portfela.

Zdecydowanie więcej tematów w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

 

Kronika Tygodnia

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe