Dołhobyczów: Na lewo do Polski

  • 22.06.2021, 08:00
  • Leszek Wójtowicz
Dołhobyczów: Na lewo do Polski Śledztwo przy udziale pograniczników z Dołhobyczowa prowadzi zamojska prokuratura.
Pomagali swoim krajanom uzyskać zezwolenia na pracę w fikcyjnych spółkach, dzięki czemu otrzymywali oni wizy do Polski. Policja wraz ze Strażą Graniczną zatrzymała kolejnych czterech Ukraińców, którzy zajmowali się tym procederem.

Do zatrzymań doszło 15 czerwca. – Jest to ciąg dalszy działań, podjętych w dniach 20-21 kwietnia 2021 r., kiedy to zatrzymano łącznie osiem osób na terenie Warszawy, Łodzi i Bydgoszczy – informuje Artur Szykuła, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Zamościu, która przy udziale pograniczników z Dołhobyczowa i Łodzi prowadzi w tej sprawie śledztwo.

Czytaj także: Od środy ruszają przejścia graniczne w Zosinie i Dołhobyczowie

Więcej na ten temat w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

 

Leszek Wójtowicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe