Wybrali radnych w Aleksandrowie i Szczebrzeszynie

  • 22.06.2021, 07:34
  • lew
Wybrali radnych w Aleksandrowie i Szczebrzeszynie Rafał Kowalik wygrał wybory uzupełniające i znowu złoży ślubowanie.
Waldemar Skóra otrzymał 5 głosów więcej od kontrkandydata i został nowym radnym gm. Aleksandrów. W Radzie Miejskiej Szczebrzeszyna po 4 miesiącach przerwy zasiadać będzie Rafał Kowalik, który zrezygnował z mandatu, po czym wystartował w wyborach uzupełniających.

Wybory uzupełniające do Rady Gminy Aleksandrów i Rady Miejskiej w Szczebrzeszynie odbyły się 20 czerwca. W Aleksandrowie zarządzono je po tym, jak z mandatu zrezygnował Stanisław Swacha (okręg nr 1). O mandat radnego starali się 50-letni Waldemar Skóra (KWW Józefa Białego) i 58-letni Feliks Kowalczuk (KWW Feliksa Kowalczuka).

Uprawnionych do głosowania było 175 osób, na wybory poszło 79. Oddano 75 ważnych głosów, z czego 40 otrzymał Waldemar Skóra i on zostanie nowym radnym. Na Feliksa Kowalczuka zagłosowało 35 osób.

Więcej na ten temat w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dziekujemy! Hahahha
Dziekujemy! Hahahha 22.06.2021, 10:52
Nasz gwiazdor od nyski, pewnie wróci żeby dokończy dzieło i ją kupić.

Pozostałe