Ścigali 35-latka na kawasaki aż wylądował w polu

  • 21.06.2021, 12:21
  • ak
Ścigali 35-latka na kawasaki aż wylądował w polu Fot. KPP Tomaszów Lubelski
Za jazdę mimo wydanego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów odpowie 35-latek z gminy Lubycza Królewska.

Była sobota, 19 czerwca. Policjanci tomaszowskiej drogówki w Bełżcu namierzyli motocykl, który w terenie zabudowanym pędził 91 km/h. Chcieli zatrzymać kierowcę do kontroli, ale ten przyspieszył i zaczął uciekać. Ani myślał zwolnić, mimo dawanych mu sygnałów świetlnych i dźwiękowych.

– Swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem kierujący kawasaki stworzył zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego, a także dla siebie, ponieważ poruszając się z nadmierną prędkością, na łuku drogi stracił panowanie nad motocyklem i jazdę zakończył na pobliskim polu – relacjonuje st. sierż. Małgorzata Pawłowska, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim.

Okazało się, że 35-letni mieszkaniec gminy Lubycza Królewska nie po raz pierwszy ma problemy z prawem. Posiada dwa aktualne zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych. Ponadto motocykl, którym się poruszał nie posiadał aktualnych badań technicznych oraz ubezpieczenia OC. 

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe