Tomaszowska drogówka z dronem. Z góry widzieli więcej

  • 18.06.2021, 12:47
  • ak
drogówka tomaszów lubelski Policyjny dron latał w czwartek między Budami a Tarnawatką.
To nie jest metoda wykorzystywana codziennie, ale od czasu do czasu policjanci ruchu drogowego do kontroli wykorzystują drony. Tak właśnie było wczoraj (17 czerwca) w powiecie tomaszowskim. Jakie są efekty?

Policyjny dron latał w czwartek nad krajową drogą nr 17 między miejscowościami  Tarnawatka - Budy. Dzięki temu urządzeniu policjanci z powietrza mogli podpatrywać, jak zachowują się kierowcy. Jeśli dostrzegli jakieś złamanie przepisów, reagowali natychmiast. Podczas wczorajszej akcji ujawnili 11 wykroczeń. Wszystkie polegały na wyprzedzaniu w miejscu, gdzie jest to zabronione, np.na podwójnej ciągłej.

To nie pierwszy raz, gdy policja namierza sprawców wykroczeń za pomocą drona. Zupełnie niedawno pisaliśmy o tym, jak w powiecie krasnostawkim, również na krajowej 17, wpadł w ręce policji mieszkaniec powiatu tomaszowskiego, którego drogowe wybryki nagrano z drona. Publikowaliśmy również film zarejestrowany przez policję.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe