Zamość: Krystian - szachista na medal

  • 18.06.2021, 08:09
  • ak
szachy MDK Zamość Fot. MDK Zamość Krystian Kiszka - młody szachista z dużymi sukcesami
Sukces Krystiana Kiszki, młodego szachisty, wychowanka Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu.

Ten młody człowiek uczestniczył niedawno w turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Lublin. Pokazał najwyższą klasę i udowodnił, na jak dużo go stać, zajmując w swojej kategorii pierwsze miejsce.

Warto dodać, że Krystian Kiszka ma na koncie także inne szachowe osiągnięcia. Zajął też pierwsze miejsce w trzeciej edycji Pucharu Lata w Zamościu oraz II miejsce w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w szachach szybkich i takie samo w Turnieju Klasyfikacyjnym Kadry Wojewódzkiej Młodzików.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe