Mikroprzedsiębiorstwo: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ULAN

  • 15.06.2021, 04:18
  • red.
Mikroprzedsiębiorstwo: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ULAN
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ULAN z Komarowa-Osady jest naszym pierwszym kandydatem do Pereł Biznesu w kategorii Mikroprzedsiębiorstwo. To firma do zadań "specjalnych", oferująca kompleksowe zagospodarowanie terenów zielonych i prace porządkowe.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ULAN rozpoczęło swoją działalność w 2019 roku. Jego właścicielem jest Adrian Ulanowski, który zatrudnia dorywczo dwie osoby. Poza tym sam obsługuje klientów. Zaczynał od koszenia trawników na prywatnych posesjach. Teraz oferuje dużo więcej. W dalszym ciągu koszenie trawy (kosą spalinową, kosiarką lub traktorkiem) i jej wywożenie, dodatkowo: pielęgnację terenów zielonych (ogrodów, boisk, dworków, podwórek), przycinanie żywopłotu, porządkowanie działek, grabienie i zbieranie liści, a także usługi glebogryzarką, zamiatarką, rębakiem, usługi odśnieżania pojazdów, chodników i parkingów. Ponadto prowadzi wypożyczalnię maszyn i sprzętu ogrodniczego.

– Coraz więcej osób jest na tyle pochłoniętych pracą i domem, że nie ma kiedy zadbać o swój ogród. Przedsiębiorstwo ULAN powstało właśnie dla takich ludzi, żeby móc wykonać całą pracę w ogrodzie za nich i żeby oni mogli cieszyć się pięknym miejscem przez cały rok. Nasi klienci doceniają współpracę z nami, dla nas to czysta satysfakcja widzieć ich zadowolenie, gdy ujrzą ogród po sprzątaniu – mówi Adrian Ulanowski.

Właściciel już ma plany na rozwój firmy, ale na razie woli ich nie zdradzać. Na pewno zechce poszerzyć zakres usług dla swoich stałych i przyszłych klientów.

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe