Kobieta Sukcesu: Jagoda Kupiec

  • 15.06.2021, 05:07
  • red.
Kobieta Sukcesu: Jagoda Kupiec Jagoda Kupiec
Jagoda Kupiec prowadzi firmę butikową w branży kreatywnej – GOLDIER. Dwa lata temu założyła też Fundację Zibera, która ma na celu wspieranie kobiet w ich rozwoju osobistym oraz zawodowym oraz aktywizację do życia społecznego. Przedstawiamy Państwu kolejną kandydatkę w plebiscycie Perły Biznesu.

W biznesie Jagoda Kupiec zaczęła działać bardzo wcześnie. Tuż po maturze założyła swoją pierwszą firmę. Później wyjechała na studia biznesowe do Anglii. Dużo podróżowała, szukając jednocześnie pomysłu na siebie.

– Mój brat często się śmiał i mówił: „Bo ty powinnaś być smilling manager”. Tak on wiedział, że nie usiedzę w miejscu, lubię załatwiać sprawy i jeszcze utrzymywać przy tym dozę dobrego humoru – mówi Jagoda Kupiec. Gdy w 2015 r. wróciła do Zamościa, miała już pomysł, ale, jak mówi, mógł tu nie zaistnieć.

– Wtedy nie było trendu, praca zdalna nie była znana, więc pracowałam zdalnie z kawiarni. Ale ile godzin można siedzieć w kawiarni? Ile kaw można wypić? A do tego jeszcze czysta kalkulacja ekonomiczna i stąd zrodził się pomysł na miejsce Baza by Goldier, gdzie każdy może przyjść i popracować – uzasadnia Jagoda Kupiec.

Baza by Goldier jest miejscem stworzonym pod firmę GOLDIER łączącym biznes ze sztuką. Nic w nim nie jest przypadkowe. Każdy, kto do niego przyjdzie, czuje, że jest w centrum.

Firma Goldier oferuje usługi wsparcia w biznesie – głównie w branży kreatywnej oraz usługi graficzne. Drugi filar działalności firmy Goldier to przestrzeń Baza by Goldier przy ulicy Pereca 10 w Zamościu. Przestrzeń działa na zasadzie open space – każdy może wynająć ją na godziny. Można tam popracować, zrobić sesję zdjęciową, wystawę, nagrać film, zrobić projekcję filmu dla grupy osób. Tego na tutejszym rynku nie było.

Właścicielka Właścicielka w przyszłości planuje otworzyć patio przy Baza by Goldier. Dalej zamierza promować przedsiębiorczość wśród lokalnej społeczności - planuje w przyszłości ruszyć z autorskimi warsztatami o edukacji finansowej. Czym dla tak zaradnej i przedsiębiorczej kobiety jest sukces?

– Moim sukcesem jest świadome doświadczanie życia i po części reżyserowanie go, znam kierunki dokąd zmierzam i ta podróż jest bardzo ciekawa. To bogactwo doświadczeń jest moim sukcesem. Ważnym dla mnie sukcesem jest też samotne macierzyństwo. Moimi najlepszymi nagrodami są: moje dzieci, wolność oraz intuicja, to, że widzę kilka kroków w przód – odpowiada Kupiec.

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
123
123 2 dni temu, 22:47
To czym ta pani się zajmuje ? Wynika z treści że niczym konkretnym . Jakież to doświadczenia ma w biznesie to dziewczę (ile lat przepracowało), że chce innym doradzać. Widzę, że fundacyjkę założyło sieje zamęt i miesza w głowach młodym dziewczynom (i zapewne dostaje na to jakieś fundusze). Generalnie jakaś dziwna promocja tej osoby w naszym mieście.

Pozostałe