Już we wtorek nowa Kronika Tygodnia

  • 14.06.2021, 17:00
  • Kronika Tygodnia
Już we wtorek nowa Kronika Tygodnia
Dzisiaj jest poniedziałek, a to oznacza, że jutro wtorek - dzień, gdy ukaże się nowe wydanie Kroniki Tygodnia. Zachęcamy, byście je kupili. Obiecujemy, że będzie co czytać.

>>>> Ta rodzina naprawdę zasługiwała na nowy dom i właśnie go dostała. Ekipa programu "Nasz nowy dom" była w Wożuczynie.

>>>> Są poradniki jak nie zabłądzić w lesie albo np. jak rozpoznać rosnące w nim rośliny, ale instrukcji robienia kupy jeszcze nie było. No to już jest. I to nie żart. 

>>>> Grad, nawalny deszcz, przymrozki... Wnioski o odszkodowania można składać do 30 czerwca.

>>>> Od września rodziców posyłających dzieci do żłobka w Zamościu czeka podwyżka. Jak duża? Dlaczego?

>>>>  Ministerstwo Infrastruktury opublikowało program budowy i modernizacji przystanków kolejowych. Na liście zabrakło stacji w Miączynie. 

>>>> Na początku czerwca zakończono gruntowny remont oddziału dziecięcego w szpitalu w Hrubieszowie. Zmodernizowano tam niemal wszystko.

>>>> Czasy, gdy na szczepienie trzeba było długo czekać, minęły. Teraz to wolne terminy czekają na pacjentów.

To tylko niewielka część tematów z tego numeru. Dużo, dużo więcej znajdziecie w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe