Zamość: Czesne za żłobek o 30 zł wyższe

  • 15.06.2021, 07:33
  • par
Żłobek w Zamościu W Żłobku Miejskim w Zamościu z opieki korzysta 110 maluchów.
Od września tego roku rodzice maluchów korzystających z miejskiego żłobka w Zamościu zapłacą po 230 zł miesięcznie za pobyt dziecka w tej placówce. Maksymalna stawka za wyżywienie pozostaje na tym samym poziomie – 6 zł dziennie.

Od 1 września za pobyt jednego dziecka w Żłobku Miejskim w Zamościu rodzice zapłacą 230 zł miesięcznie, a 190 zł będzie kosztował pobyt każdego kolejnego dziecka z tej samej rodziny. Nie zmieni się stawka opłat za wyżywienie w żłobku. Maksymalna stawka wyniesie 6 zł dziennie. Rodzice, którzy zechcą skorzystać z wydłużonego pobytu malucha w żłobku (powyżej 10 godzin), zapłacą dodatkowo po 25 zł za każdą rozpoczętą godzinę opieki. Z czesnego mogą zostać zwolnieni (częściowo lub całkowicie) rodzice dzieci z najuboższych rodzin. Ważna będzie opinia Miejskiego Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu.

Skąd wziął się pomysł na podwyżkę? Szczegóły w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe