Zamość: Konkurs wiedzy o regionie w Ekonomiku

  • 14.06.2021, 11:30
  • ak
Zamość: Konkurs wiedzy o regionie w Ekonomiku Fot. Organizatorzy
Justyna Kwiatkowska ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Zamościu wykazała się największą wiedzą o regionie w międzyszkolnym konkursie zorganizowanym przez Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Zamościu.

Przystąpiło do niego 182 młodych ludzi, uczniów szkół w Zamościu, ale też Suścu, Suchowoli i Michalowie. Ich wiedzę sprawdzało jury, w którym zasiedli: Joanna Liberadzka-Duras, dyrektor Zamojskiego Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej w Zamościu, Andrzej Dziaduszek, prezes Koła PTTK w Zamościu oraz Zbigniew Cholewa, przewodnik turystyczny po Roztoczu.

Komisja uznała, że pierwsze miejsce należy się Justynie Kwiatkowskiej, a pozostałe na podium zajęły: Natalia Juszczak z Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Bernarda Morando w Zamościu oraz Aleksandra Mach ze Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Michalowie Gmina Sułów.

Redakcja Kroniki Tygodnia objęła medialny patronat nad wydarzeniem.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe