Koronawirus: Tylko jeden przypadek śmiertelny

  • 14.06.2021, 10:33
  • red.
Koronawirus: Tylko jeden przypadek śmiertelny Fot. pixabay.com
Ministerstwo zdrowia opublikowało nowe dane o koronawirusie. Z raportu wynika, że w skali kraju mamy 140 nowych zakażeń. Zmarł tylko 1 pacjent z COVID-19.

Resort zdrowia podaje, że nowe zakażenia dotyczą mieszkańców województw: mazowieckiego (29), łódzkiego (16), wielkopolskiego (14), śląskiego (13), małopolskiego (9), dolnośląskiego (8), lubelskiego (8), pomorskiego (7), kujawsko-pomorskiego (6), zachodniopomorskiego (6), opolskiego (5), świętokrzyskiego (5), warmińsko-mazurskiego (4), lubuskiego (2), podkarpackiego (2), podlaskiego (1). 5 zakażeń to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną.

Z powodu COVID-19 nie zmarła żadna osoba, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarła 1 osoba.

A jak wygląda sytuacja w naszych powiatach? Żadnych zakażeń nie ma w biłgorajskim, tomaszowskim i hrubieszowskim, po 2 są w Zamościu i w powiecie zamojskim.

Dziś w całej Polsce z powodu COVID-19 leczonych jest 1982 pacjentów. Respiratory wspomagają oddychanie 303 osób.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe