Gm. Krasnobród: Pożar stodoły. Są duże straty

  • 14.06.2021, 09:52
  • ak
Gm. Krasnobród: Pożar stodoły. Są duże straty Fot. KMP Zamość
Przyczyna pożaru jeszcze nie została ustalona. Biegły wstępnie wykluczył udział osób trzecich. Ale wiadomo, że straty sięgnęły ok. 65 tys. zł.

Stodoła w Majdanie Wielkim gminie Krasnobród zapaliła się nocą z soboty na niedzielę (12/13 czerwca). Nikomu na szczęście nic się nie stało, ale straty są duże. Według wstępnych szacunków przekroczyły 65 tys. zł. Ogień zniszczył samochód osobowy, spaliły się też dwa rowery oraz wiele przechowywanych we wnętrzu urządzeń.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Franek 2021
Franek 2021 16.06.2021, 22:23
Pan biegły szybko się pospieszył że to nie to podpalenie. Pan biegły napiszę że samochód się zapalił który dopiero miał 3 lata. Śmiech Na Sali.

Pozostałe