Dzieci na rowerach. Każdy zdał na kartę rowerową

  • 14.06.2021, 06:25
  • ak
WORD Zamość - miasteczko ruchu drogowego Egzamin na kartę rowerową uczniowie ze szkoły w Płoskiem zdawali w Zamościu.
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Mokrem byli ostatnio egzaminowani przez policjantów, gdy przystępowali do praktycznej części testów na kartę rowerową.

Egzamin został zorganizowany w miasteczku ruchu drogowego przy WORD w Zamościu. Mundurowi sprawdzili czy dzieci umieją dobrze jeździć rowerami, ale też czy znają znaki drogowe i wiedzą jak się do nich stosować.

CZYTAJ TAKŻE: 60 PODEJŚĆ DO EGZAMINU NA PRAWO JAZDY. BEZ SKUTKU

– Egzamin praktyczny był drugim etapem ubiegania się o kartę rowerową. W pierwszym teoretycznym etapie uczniowie zmierzyli się z pytaniami z zakresu przepisów ruchu drogowego, znajomości obowiązkowego wyposażenia roweru oraz zasad należytego przygotowywania się do jazdy – informuje Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Dodaje, że wszyscy uczniowie wykazali się dużą znajomością przepisów oraz nienaganną jazdą rowerem.

CZYTAJ TAKŻE: ZDOBYĆ WYMARZONE PRAWO JAZDY. UDAJE SIĘ POŁOWIE

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe