Strażak ucierpiał podczas akcji. Potrzebuje pomocy

  • 13.06.2021, 07:03
  • ak
Strażak ucierpiał podczas akcji. Potrzebuje pomocy
Dzisiaj w Bełżcu odbędzie się charytatywna impreza na rzecz Wiktora Dudzińskiego, druha z tamtejszej jednostki OSP, który wiosną uległ wypadkowi uczestnicząc w strażackiej akcji. Teraz wymaga rehabilitacji, a ta jest kosztowana. Stąd pomysł na zbiórkę pieniędzy.

Charytatywny piknik na stadionie w Bełżcu ma się rozpocząć o godz. 14. W programie wiele atrakcji, przygotowanych nie tylko przez strażaków, ale również policjantów, którzy też włączyli się w przygotowania imprezy.

Wiktor Dudziński pod koniec marca bieżącego roku, jako strażak OSP w Bełżcu pojechał razem z innymi druhami podcinać gałęzie, które zagrażały liniom energetycznym. W takcie pracy jeden z konarów spadł na niego. Następstwem był uraz czaszkowo-mózgowy, a także liczne złamania. 

Przed panem Wiktorem jeszcze wiele operacji, które są szansą na powrót do zdrowia. Jak tylko wyjdzie ze szpitala, powinien trafić do ośrodka rehabilitacyjnego. Tylko to daje szansę na powrót do sprawności, samodzielne oddychanie, poruszanie się czy zwyczajną rozmowę. Wiąże się to jednak z bardzo wysokimi kosztami, na które nie stać rodziny Wiktora Dudzińskiego.

Wspierać zbiórkę pieniędzy można również przez wpłaty internetowe na portaluhttps://www.siepomaga.pl/wiktor-dudzinski

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe