Zamość: Echa miłości - koncert Namysłowiaków na Rynku Wielkim już dziś

  • 11.06.2021, 07:57
  • Materiał nadesłany
Zamość: Echa miłości - koncert Namysłowiaków na Rynku Wielkim już dziś
Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu zaprasza na wyjątkowy koncert. Już dzisiaj, 11 czerwca o godzinie 20 na Rynku Wielkim Namysłowiacy wystąpią wraz z utytułowaną solistką Katarzyną Zawadą w koncercie "Echa miłości".

Zamojska Orkiestra wykona utwory niezapomnianej polskiej wokalistki, Anny German a także nowe, autorskie kompozycje Katarzyny Zawady takie jak: Miłość bez granic, Bliskość, Gdzie ja tam zawsze ty.

Artystka zabierze nas w sentymentalną opowieść o miłości, tęsknocie i poszukiwaniu szczęścia dzięki. Katarzyna Zawada To zdobywczyni Złotej Eurydyki - I nagrody na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki – Anna German, Moskwa 2015.

Od kilku lat realizuje autorski projekt koncertów pamięci Anny German Śpiewająca Eurydyka, które odbywają się w kraju i za granicą m. in. na Litwie, Białorusi, w Rosji, Uzbekistanie, Wielkiej Brytanii. W 2020 zrealizowała w zamojską Orkiestrą projekt: Koncert Wigilijny. Obecnie pracuje nad nową płytą pn. Echa miłości. Utwory z planowanego krążka zostaną wykonane premierowo na Rynku Wielkim.

Koncert zaplanowano na piątek, 11 czerwca o godzinie 20:00 na Rynku Wielkim w Zamościu.


Krzesła w sektorze imprezy zostaną przygotowane z 1,5-metrowymi odstępami. Organizatorzy zachęcają do wcześniejszego przybycia, ponieważ o możliwości zajęcia miejsc siedzących będzie decydowała kolejność wejścia. Koncert zostanie zorganizowany zgodnie z obowiązującymi zaleceniami (maseczki na terenie imprezy kulturalnej, odstęp, dezynfekcja rąk).

Materiał nadesłany

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe