Zamość: Moja przyszłość w medycynie. Uczeń II LO laureatem

  • 10.06.2021, 10:06
  • ak
Zamość: Moja przyszłość w medycynie. Uczeń II LO laureatem Fot. pixabay.com
Łukasz Belina, tegoroczny maturzysta II Liceum ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Zamościu znalazł się w gronie laureatów konkursu "Moja przyszłość w medycynie" organizowanego pod patronatem prorektora ds. kształcenia i dydaktyki Centrum Edukacji Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Uczestnicy konkursu mieli za zadanie zrealizować jego temat przygotowując pracę plastyczną, literacką, fotograficzną albo filmową. Jury, w skłąd którego weszli dziekani poszczególnych wydziałów UM w Lublinie wyłonili laureatów.

W tym gronie znalazł się Łukasz Belina z II LO w Zamościu za pracę „Stróż życia”, również uczniowie szkół lubelskich i krasnostawskich oraz Julia Skiba z ZSBiO w Biłgoraju. Ta biłgorajska szkoła otrzymała również nagrodę za najwyższą frekwencję w konkursie.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe