Zamość: Padwa zaprasza na festyn

  • 10.06.2021, 07:00
  • tomt
Zamość: Padwa zaprasza na festyn Fot. Kazimierz Chmiel Tym razem Padwa zaprasza całe rodziny nie na trybuny, ale do parku w Zamościu
Podobnie jak w ubiegłych latach Padwa Zamość zaprasza na "Festiwal Sportu dla Rodziny", który odbędzie się 13 czerwca (niedziela) o godz. 15 w parku miejskim.

Choć rozgrywki ligowe już zakończone, to w obozie żółto-czerwonych nie wszyscy odpoczywają. Władze klubu dopinają skład na przyszły sezon, ale zanim emocje wrócą do hali OSiR, Padwa zaprasza na wydarzenie rekreacyjno-sportowe skierowane do mieszkańców Zamościa i regionu.

 – Atrakcje będą różnorodne – od malucha do seniora. Przygotowaliśmy strefę zabawy dla najmłodszych oraz konkurencje rekreacyjno-sportowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Będzie też możliwość skorzystania z kajaków i uroków wody – wylicza wiceprezes Padwy Sławomir Tór. – Tradycyjnie już będzie prowadzona klasyfikacja rodzinna i również w tej kategorii przewidujemy nagrody. Warto więc wybrać się na festyn całą rodziną.

O wrażenia artystyczne zadba Młodzieżowy Dom kultury w Zamościu, który uatrakcyjni festyn występami atrakcyjnymi i wokalnymi.

  "Festiwal Sportu dla Rodziny" realizowany jest w ramach zadania "Aktywni i zdrowi". Zadanie współfinansowane jest ze środków: Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, Miasta Zamość, Województwa Lubelskiego i Starostwa Powiatowego w Zamościu.

tomt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe