Tomaszów Lubelski: Daj sobie szansę

  • 11.06.2021, 06:06
  • wd
Tomaszów Lubelski: Daj sobie szansę Fot. pixabay.com
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tomaszowie Lub. zaprasza mieszkańców miasta do udziału w projekcie pn. „Nowa Szansa”.

Uczestnikami projektu mogą być osoby bezrobotne, bierne zawodowo (w tym osoby z orzeczoną niepełnosprawnością), rolnicy o niskich kwalifikacjach lub kwalifikacjach niedostosowanych do potrzeb rynku pracy.

Projekt jest realizowany w okresie od stycznia ub. r. i będzie do końca roku 2022. Zakłada, że co roku wsparciem ma być objętych 30 osób. Tegoroczna rekrutacja będzie prowadzona do 30 czerwca.

O szczegółach programu opowiedzą zainteresowanym Bożena Wenc i Sebastian Karpul, kontaktować należy się z nimi, dzwoniąc pod nr MOPS (tel. 84 665 97 94).

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe