Nowa Kronika Tygodnia już od wtorku w sprzedaży

  • 07.06.2021, 16:18
  • Kronika Tygodnia
Nowa Kronika Tygodnia już od wtorku w sprzedaży
Nie mogliście się doczekać? My również. Przez cały tydzień pracowaliśmy, by oddać w Wasze ręce nowe wydanie Kroniki Tygodnia. Od wtorku możecie o nie pytać w kioskach i innych punktach sprzedaży w całym regionie. Jakie tematy znajdziecie w tym numerze? Wyłącznie ciekawe.

>>>> Pielęgniarki z Zamościa, Biłgoraja i Tomaszowa Lub. pojechały na strajk do Lublina. Ich koleżanki z Hrubieszowa zorganizowały pikietę na miejscu. Czego żądają?

>>>> Justyna K. zarąbała siekierą znajomego, a później zawinęła ciało w dywan i ciągnikiem rolniczym wywiozła do pobliskiego lasu. Jest wyrok.

>>>> Czy fałszowano dokumentację przebudowy powiatowej drogi z Sahrynia do Modrynia? Radna chce, by wyjaśnili to śledczy.

>>>> Zdać egzamin na prawo jazdy nie zawsze jest łatwo. W Zamościu dwie osoby podchodziły do egzaminu praktycznego po 60 razy, ale bez skutku.

>>>> Prezydent Zamościa Andrzej Wnuk uhonorował pośmiertnie Marię Gmyz medalem „Zasłużony dla Zamościa”.

>>>> Prokuratura w Hrubieszowie wszczęła śledztwo w sprawie domniemanego przekroczenia uprawnień przez starostę przy rozstrzygnięciu konkursu na stanowisko w PUP.

>>>> Nie wyobrażam sobie Zamościa bez pediatrii – mówi prezes Zamojskiego Szpitala Niepublicznego i podejmuje decyzję o zawieszeniu działalności oddziału. Dlaczego?

>>>> W Zamościu odbędą się uroczystości religijno-patriotyczne w 78. rocznicę ludobójstwa na Wołyniu. Znamy szczegóły.

>>>> Mieszkańcy Hrubieszowa wybrali nazwę Rondo im. Praw Kobiet, a radni miejscy mogą nadać inną nazwę. Czy to zrobią?

>>>> I jak zwykle kilka stron doniesień ze sportowych boisk i hal.

A jeszcze więcej w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

 

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe