Zbrodnia i kara. Kobieta skazana na 25 lat więzienia

  • 08.06.2021, 06:11
  • lew
Zbrodnia i kara. Kobieta skazana na 25 lat więzienia Justyna K. została skazana na 25 lat więzienia.
Justyna K. zarąbała siekierą znajomego, a później z konkubentem zawinęła ciało w dywan i ciągnikiem rolniczym wywiozła do pobliskiego lasu, gdzie piłą spalinową oprawcy odcięli zabitemu stopy. Za zabójstwo sąd skazał 31-latkę na 25 lat więzienia, a jej ojciec za składanie fałszywych zeznań dostał karę więzienia w zawieszeniu. Konkubent wcześniej dobrowolnie poddał się karze.

O tej sprawie pisaliśmy obszernie na łamach „Kroniki Tygodnia” w ub. roku („Zarąbała znajomego, bo miał zabić jej psa”). Przypomnijmy, że na przykryte do połowy wykładziną zwłoki natknął się 25 kwietnia 2019 r. rolnik, który na skraju lasu w Wierzchowiskach Pierwszych (pow. janowski) wykonywał prace polowe. W pobliżu ciała znajdowały się odcięte stopy – w skarpetkach i butach. Przy ciele denata znaleziono m.in. telefon komórkowy, siekierę, puszkę po piwie oraz korek paliwa od piły spalinowej.

Zmarłym okazał się 36-letni Daniel S. z Wierzchowisk Pierwszych. Policjanci ustalili, że po raz ostatni widziany był dzień wcześniej w pobliżu miejscowego sklepu spożywczego, a następnie razem z 53-letnim Krzysztofem Ł. udał się do jego domu, gdzie pili alkohol. W libacji uczestniczyła 31-letnia konkubina Krzysztofa Ł. – Justyna K. Mundurowi zatrzymali oboje.

Więcej szczegółów w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
paragraf
paragraf 08.06.2021, 07:48
POLSKA baba POTRAFI . Swędzi pipa w łypetnie się pie...rdoli w du ...pie się poprzewracało .

Pozostałe