Biłgoraj: Uczennice I LO im. ONZ nagrodzone za grafiki

  • 07.06.2021, 07:03
  • ak
Biłgoraj: Uczennice I LO im. ONZ nagrodzone za grafiki
Dwie główne nagrody w konkursie grafiki komputerowej zdobyły uczennice I Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju.

Magdalena Szyszka i Martyna Kniaziowska wzięły udział w II Ogólnopolskim Konkursie Grafiki Komputerowej „Królewska gra – szachy”. Został on zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury we Wrocławiu. Jury oceniło aż 420 prac nadesłanych z 69 szkół i pracowni w całej Polsce.

Biłgorajskie LO reprezentowały nie tylko Magdalena i Martyna, ale również: Wiktoria Czerw, Zuzanna Furmanek, Martyna Góralczyk, Natalia Kijko, Wojciech Kyc, Natalia Małer, Amelia Oleszek i Gabriela Turczyniak. Ich prace zostały wyróżnione kwalifikacją do wystawy pokonkursowej.

Licealiści z Biłgoraja przygotowywali się do konkursu pod kierunkiem Anny Dobraczyńskiej, nauczycielki grafiki komputerowej.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe