Tenis stołowy: Zmiana barażowego rywala (TYLKO W GAZECIE)

  • 01.06.2021, 15:11
  • MaSzt
Tenis stołowy: Zmiana barażowego rywala (TYLKO W GAZECIE) Na pierwszy mecz barażowy o awans do Ekstraklasy Anna Brzyska uda się wraz z koleżankami z Uczelni Państwowej w Zamościu do Grodziska Mazowieckiego, a nie do Białegostoku.
Nie ATS Białystok, lecz Bogoria Grodzisk Mazowiecki będzie rywalem tenisistek stołowych Uczelni Państwowej w Zamościu, w barażach o awans do Ekstraklasy. Trener Piotr Kostrubiec rozpoczyna kompletowanie kadry męskiej na nowy sezon w Superlidze. Reprezentanci zamojskiej uczelni rywalizowali w młodzieżowych mistrzostwach Polski w Gliwicach, a teraz szykują się do startu w akademickich mistrzostwach Polski w Rzeszowie.

W poprzednim wydaniu „Kroniki Tygodnia” napisaliśmy, że droga tenisistek stołowych Uczelni Państwowej w Zamościu do Ekstraklasy wiedzie przez Białystok. Tymczasem wkrótce okazało się, że mapa trasy została drastycznie zmieniona. Na pierwszy mecz barażowy podopieczne trenera Piotra Kostrubca pojadą do Grodziska Mazowieckiego.

– Pierwszy w tabeli grupy północnej MRKS Gdańsk zrezygnował z udziału w barażach o awans do ekstraklasy, dlatego nastąpiło przesunięcie. ATS Białystok, który zajął drugie miejsce, jest traktowany, jako pierwszy, więc grać będzie ze Skarbkiem Tarnowskie Góry. A my zmierzymy się w dwumeczu barażowym z Bogorią Grodzisk Mazowiecki, która uplasowała się na trzeciej pozycji w grupie – wyjaśnia trener Kostrubiec.

Szkoleniowcy zespołów z Zamościa i Grodziska wstępnie ustalili terminy spotkań. Pierwszy mecz zaplanowany został na 3 czerwca (czwartek, godz. 18) w Grodzisku, rewanż chcą rozegrać 6 czerwca (godz. 16) w hali sportowej „Elektryka” przy ul. Zamoyskiego 62 w Zamościu. Mecze będą mogły być rozgrywane z udziałem kibiców w liczbie ograniczonej aktualnymi przepisami.

Szczegóły w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

MaSzt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe