Milionerów u nas dostatek (TYLKO W GAZECIE)

  • 01.06.2021, 07:00
  • ak
Milionerów u nas dostatek (TYLKO W GAZECIE) Fot. pixabay.com
W naszym regionie przybyło milionerów, a podatnicy okazali się zdecydowanie bardziej hojni, niż rok wcześniej – tak można w skrócie podsumować zakończoną w województwie lubelskim akcję PIT za 2020 rok.

Z danych przekazanych nam przez Izbę Administracji Skarbowej w Lublinie, po wstępnym podsumowaniu podatkowym minionego roku, wynika, że w całym województwie złożonych zostało łącznie 984 052 zeznań podatkowych. 

Wykazano w nich należny podatek na poziomie 4 miliardów 46 milionów 39 tysięcy 990 zł. Czyli dużo więcej niż w roku 2019, kiedy były to 3 miliardy 769 milionów 708 tysięcy 699 zł.

Więcej szczegółów tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe