Zamość: „Skafander” ma nową miss!

  • 31.05.2021, 12:46
  • Materiał nadesłany
Zamość: „Skafander” ma nową miss! Fot. Szymon Łyciuk
Konkurs Miss Skafandra 2021 został rozstrzygnięty. Tytuł zdobyła Wiktoria Flak. Zwyciężczynię konkursu wybrali jurorzy oraz w formie elektronicznej Czytelnicy Gazety Akademickiej „Skafander”.

– Lubię śpiewać, uśmiechać się oraz jeść. Interesuję się modą. Uwielbiam robić fotografie sobie i otaczającej nas naturze – mówi o sobie Wiktoria Flak, nowa Miss Skafandra, uczennica LO CSM Zamość.

Tytuł I Vice Miss zdobyła Klaudia Naklicka z ZSP nr1 w Zamościu, czyli „Ekonomika”. II Vice Miss została Julianna Bernard z zamojskiej „Mundurówki”.

Konkurs Miss Skafandra organizowany jest od 2013 roku. Tegoroczna edycja odbywała się w zdecydowanej większości w formule online. Miss Skafandra wybrali jurorzy wspólnie z internautami, którzy głosowali w albumie na profilu gazety na Facebooku.

Finał zabawy zazwyczaj miał miejsce podczas koncertu juwenaliowego zamojskiej Uczelni. Ze względu na obostrzenia sanitarne i zakaz imprez masowych musiał się on jednak odbyć w bardziej kameralnym gronie. Nagrody laureatkom i uczestniczkom konkursu wręczył dr hab. Andrzej Samborski,  rektor Uczelni Państwowej w Zamościu, która jest wydawcą Gazety Akademickiej „Skafander”.  Dekoracji finałowej trójki dokonała Jolanta Jasińska z Rady Samorządu Studenckiego UPZ. Ponadto wszystkie laureatki otrzymały piękne bukiety przygotowane przez znanego florystę Piotra Marca. Wydarzenie zakończyła sesja zdjęciowa przeprowadzona przez cenionego i uznanego zamojskiego fotografa Szymona Łyciuka.

Sponsorami tegorocznej edycji konkursu byli: Uczelnia Państwowa w Zamościu, Szymon Łyciuk – Fotografia, Salon Kosmetyczny „Magia Piękna” Malwina Rejs, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu, Kwiaciarnia Piotr Marzec, Restauracja Renesans,  Broadway Club&Restaurant.

Rozstrzygnięcie Konkursu odbyło się 28 maja 2021 r. w atrium budynku UPZ przy ul. Zamoyskiego 64.

Fot. Szymon Łyciuk

Materiał nadesłany

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe