Zamość: Katarzyna Gromek zaśpiewa w Opolu

  • 30.05.2021, 08:33
  • ak
Zamość: Katarzyna Gromek zaśpiewa w Opolu Fot. Magdalena Majer/MDK Zamość Katarzyna Gromek.
Sukces wychowanki zajęć plastycznych, które w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu prowadzi Paweł Kołodziejczyk.

Katarzyna Gromek pokonała silną konkurencję z całej Polski i zakwalifikowała się do finału 28. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki PIOSENKOBRANIE - Opole 2021. O nagrody powalczy już wkrótce, 20 czerwca w Amfiteatrze Narodowego Centrum Polskiej Piosenki w Opolu.

Trzymamy kciuki.

CZYTAJ TAKŻE: FESTIWAL ŚPIEWAJĄCY SŁOWIK. KTO AWANSOWAŁ?

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Paweł Kołodziejczyk MDK Zamość
Paweł Kołodziejczyk MDK Zamość 30.05.2021, 19:28
Bardzo Państwa przepraszam, ale to są błędne informacje. Katarzyna Gromek jest wychowanką zajęć wokalnych a ja prowadzę zajęcia wokalne i rytmiczne. Pozdrawiam

Pozostałe