Gm. Komarów-Osada: Najciekawsze zdjęcia wybrane (LISTA LAUREATÓW)

  • 30.05.2021, 10:00
  • ak
Gm. Komarów-Osada: Najciekawsze zdjęcia wybrane (LISTA LAUREATÓW)
Dokładnie 74 prace wykonane przez 28 autorów w różnym wieku oceniło jury konkursu fotograficznego "Moje miejsce, moim okiem", organizowanego przez Grupę Młodzieżową "Za-SOKowani" i Samorządowy Ośrodek Kultury w Komarowie-Osadzie.

W grupie najmłodszych fotografików (7-12 lat) wygrał Krystian Złomaniec z Sosnowej Dębowej. Drugą nagrodę otrzymała Wiktoria Sołoducha z Wolicy Śniatyckiej, a trzecią Weronika Szyprowska z Kraczewa. Laureaci wyróżnień w tej kategorii wiekowej to: Artur Przyczyna z Komarowa-Wsi, Karolina Mazur z Antoniówki i Natalia Saczek z Komarowa-Osady.

Wśród młodych artystów między 12 a 16 rokiem życia miejsca na podium zajęli kolejno: Paulina Dec z Duba, Szczepan Krosman z Komarowa-Osady i Piotr Szwed z Ruszczyzny, a wyróżnieni zostali: Bartłomiej Saczek z Komarowa-Osady, Ernest Przyczyna z Komarowa-Wsi, Martyna Schab z Wolicy Śniatyckiej i Paulina Bil z Komarowa Dolnego.

W najstarszej grupie wiekowej komisji najbardziej spodobały się fotografie autorstwa Justyny Saczek i Piotra Niedźwiedzkiego (wspólnie na pierwszym miejscu), a drugą nagrodę przyznano Annie Biszczan. Trzeciego miejsca nie ma, ale jest wyróżnienie dla Anety Kawy-Presz z miejscowości Księżostany.

Konkursowe zdjęcia przedstawiały ciekawe zakątki w gminie Komarów-Osada. Jury podkreśla, że fotografie były zróżnicowane zarówno pod względem tematyki, jak ujęcia tematu. Były to m.in. fotografie wąwozów, okolicznych pól, zabytkowych budynków oraz wschodów i zachodów słońca.

Uroczyste podsumowanie konkursu odbędzie się w lipcu, podczas gry terenowej "Tropiciel", którą "Za-SOKowani" zorganizują w ramach projektu "Bliżej ludzi, bliżej przyrody".

ak

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe