Szczęśliwy finał poszukiwań starszej pani. Zaangażowali śmigłowiec

  • 28.05.2021, 04:57
  • ak
Szczęśliwy finał poszukiwań starszej pani. Zaangażowali śmigłowiec Fot. KPP Hrubieszów
Prawie 10 kilometrów od swojego domu odeszła 89-letnia mieszkanka Matcza w gm. Horodło. Nie potrafiła sama wrócić. Szukali jej policjanci, strażnicy graniczni i strażacy. Do akcji zaangażowano nawet śmigłowiec Black Hawk. Na szczęście kobieta odnalazła się cała i zdrowa.

Starsza pani wyszła z domu w środę (26 maja) wieczorem. Udała się w nieznanym kierunku. Nie wróciła, nie skontaktowała się z bliskimi. Zaczęto jej więc intensywnie szukać, zwłaszcza, że 89-letnia kobieta miała problemy z pamięcią.

Akcja była zakrojona na szeroką skalę. Włączyli się w nią hrubieszowscy policjanci, ale też mundurowi z Lublina, również strażnicy graniczni ze Skryhiczyna i Horodła i strażacy z Hrubieszowa i druhowie OSP w Matcza. W czwartek do poszukiwań włączono też policyjny śmigłowiec Black Hawk.

Kobieta została odnaleziona w trudno dostępnym miejscu w lesie przez funkcjonariusza SG. Pogotowie udzieliło jej pomocy. Kobieta czuła się na szczęście na tyle dobrze, że mogła wrócić do domu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Nieporol
Nieporol 28.05.2021, 14:17
Brawo Policja, SG, PSP OSP

Pozostałe