Komarów-Osada: Mama rekordzistka doceniona

  • 26.05.2021, 11:24
  • ak
Komarów-Osada: Mama rekordzistka doceniona Fot. UG Komarów-Osada
Z okazji Dnia Matki życzenia i serdeczności należą się każdej kobiecie, która urodziła dziecko. I takie też popłynęły od władz samorządowych do mieszkanek gminy Komarów-Osada. Jedna z pań została jednak doceniona w sposób wyjątkowy.

Maria Maciuk, która urodziła i wychowała ośmioro dzieci odebrała specjalne życzenia i kwiaty z rąk wójt Wiesławy Sieńkowskiej, przewodniczącego RG Jerzego Pałczyńskiego, wicewójta Stanisława Sieka oraz dyrektor Samorządowego Ośrodka Kultury Iwony Pełypyszyn.

ak

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Człowiek
Człowiek 28.05.2021, 21:12
A może by tak zamiast pojedyńczo narzekać co się dzieje źle w gminie z działania władzy .Przeciwnicy gminy powinni się zjednoczyć i zainteresować kogoś ważniejszejszego,jakieś szersze grono.Nie ma nikogo kto by ludziom poszkodowanym pomógł,stanął w ich obronie.A tak każdy sam się obija i nic nie moze zdziałac.Jestem jedną z osób bardzo poszkodowanych przez obecne władze gminy i nie boję się publicznie podać własnego imienia i nazwiska.I chętnie poszukam innych ludzi pokrzywdzonych,bo nie widzę żeby władze zmieniły swojego zachowania wobec mnie i mojej rodziny wobec dobrej woli z mojej strony.Więc trzeba pokazać co się dzieje złego w Komarowie i tyle.Jak są traktowani Ci którzy nie podporządkowali się władzy.
JW
JW 27.05.2021, 23:08
Tą gmine - urząd na czele z ta wójtowa i zastępcą to tylko w kosmos wysłać bez biletu powrotnego! Zrobila by w koncu coś pożytecznego dla siebie ta cała wójtowa i w koncu cos dobrego dla innych. Wielkie inwestycje sie robi na koniec kadencji a gdzie poprzednie lata. Byla zabytkowa droga ktora przetrwala okupacje to ja teraz Wojtowa zniszczyła , teraz sie wziela za pomnik juz po obchodach 100 rocznicy bitwy bo wolal o pomste do nieba i wszystko sie sypało.
Jaka wladza taka glowna inwestycja w miescie - szalet w centrum miasta potrzebny jak na zbawienie. G....a wladza to i kibli nigdy nie za wiele!
Mieszkaniec
Mieszkaniec 27.05.2021, 00:04
W gminie Komarów obecna władza docenia i nagradza SWOiCH.,tych którzy głosują i popierają ową władzę.Inni ludzie się nie liczą,a bywa że są lekceważeni ,poniewierani i traktowani jako gorsi.
MamazKomarowa
MamazKomarowa 26.05.2021, 17:11
Tu jest multipakiet i matka dzieci niepełnosprawnych i wielodzietność. W gminie są matki z większą ilością dzieci ale nie są docenione aż tak przez władze gminy. Pewnie dlatego że nie miała wójtowa takiego poparcia u innych rodzin jak u członków tej rodziny, chociażbym w minionych wyborach samorządowych.
Matka
Matka 26.05.2021, 11:49
Dlaczego nie docenia się matek, które wychowują niepełnosprawne dzieci tylko która ma dużo dzieci. A jaka wójt taka zasługa.
Jey
Jey 27.05.2021, 00:27
Znam taką która ma niepełnosprawne dziecko i z tego powodu jest poniewierana przez władze Komarowa.Nawet reportaż był w TVN jak to go rzekomo głodzi,wiąże i nie wyprowadza na spacery.Nie dość że kobieta ma ciężką sytuację życiową,bo samotnie wychowuje dziecko to dziecko to jeszcze utrudnia jej się życie,ogłupia się ją i stwarza problemy.Taka władza w Komarowie😭

Pozostałe