Gm. Tomaszów Lubelski: Ukradli dzieciom huśtawki (TYLKO W GAZECIE)

  • 26.05.2021, 06:00
  • wd
Gm. Tomaszów Lubelski: Ukradli dzieciom huśtawki (TYLKO W GAZECIE) Fot. pixabay.com Dzieci z przedszkola i szkoły w Podhorcach dopytują, kiedy będą mogły się huśtać.
Różne rzeczy padają łupem złodziei, ale żeby ukraść huśtawki ze szkolnego placu zabaw i karmnik dla ptaków? Tak się stało 19 maja w Podhorcach. Wszyscy zastanawiają się kto mógł to zrobić i skąd teraz wezmą pieniądze na nowe huśtawki. A dzieci są smutne i wystraszone.

W środę 19 maja dzieci z przedszkola i te starsze po lekcjach korzystając z pogody, bawiły się na szkolnym placu zabaw. Potem zadowolone poszły do domu, a pracownicy szkoły pozamykali bramy.

Następnego dnia rano okazało się, że z placu zabaw zniknęły dwie huśtawki i duży drewniany karmnik dla ptaków. Huśtawki ktoś odciął z łańcuchów (choć wystarczyło odkręcić śrubki). Karmnik wyrwał ze stojaka. A nie był to zwykły karmnik, tylko „piętrowy pałacyk, prawdziwe arcydzieło sztuki stolarskiej”, wykonane przez rodziców.

Więcej szczegółów tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe